pomáháme ............


Výtvarná soutěž a fotosoutěž

23.02.2012 13:27

Fotosoutěž a výtvarná soutěž

Dobrovolníci o. s. Duha Hořice

vyhlašují výtvarnou soutěž a fotosoutěž: Aktivní stáří 2012

Rok 2012 je vyhlášen Evropským rokem aktivního stárnutí a mezigenerační solidarity s důrazem na podporu vitality a důstojnosti všech osob.

Dobrovolníci Duhy vítají tuto událost a rozhodli se ji podpořit vlastním projektem. Za tímto účelem vyhlašují výtvarnou soutěž a fotosoutěž:

Aktivní stáří 2012.

Pro inspiraci Vám navrhujeme následující témata: Sportujeme i po padesátce; Ani v padesáti se nenudíme; Jsme tam, kde to žije; Stáří a technika, Mám své štěstí…; Nostalgie života; Jak pomáhám dědečkovi a babičce; Spolu, spolu to zvládneme, Dovolená s dědou a babičkou.

Cíl soutěže: podporovat činnosti, které pomohou bojovat proti diskriminaci na základě věku, překonávat stereotypy související s věkem a bariéry mezigeneračního soužití.

Soutěží všichni: Soutěž je určena pro všechny věkové skupiny

Kategorie: I. MŠ, II. 1 – 5 třída, III. 6 – 9 třída, IV. Odborná učiliště a SŠ, V. Ostatní věkové

kategorie, VI. Tělesně a zdravotně postižení.

Co a jak: Kreslit, malovat, fotit můžete jakoukoli technikou.  Díla můžete doplnit příběhem.

Údaje o autorovi: jméno a příjmení, věk, adresu, téma obrázku - pište na zadní stranu, pokud vlastníte email, rovněž ho uveďte.

Kam zasílat Vaše díla: Soutěžní práce předejte přímo v hospici – areál nemocnice (čtvrtek 15 – 16,30h), popř. zasílejte na adresu: Michal Ludvík, Šalounova 1794 Hořice 508 01, tel. 608 025 130.

Vaše fotografie a obrázky prosím odevzdejte nebo zašlete, nejpozději do: 15. 9. 2012

Hodnocení: Z každé kategorie vybereme tři nejlepší obrázky a tři nejlepší fotografie, které odměníme drobnými věcnými cenami. Vyhlášení proběhne v den Světového dne Hospiců, dne 6. 10. 2012.

Účastí na soutěži dávají autoři souhlas s tím, že se jejich díla stanou majetkem Hospicového občanského sdružení Duha Hořice a budou sloužit k propagaci a šíření myšlenky hospicové péče.

Foto zasílejte na e-mail: Dobrovolnici.duha@seznam.cz.

Všechna díla budou zveřejněna na našich stránkách www.dobrovolnici-duha-horice.cz

—————

Zpět